Yaşam TarzıYeme İçme

Melez Tea: Çay Değil Yaşam Tarzı

Artisan çay koleksiyonu ile öne çıkan Melez Tea, bir fincan çayın yanında yaşam tarzını destekleyen incelikler de sunuyor.

Dream Catcher - Melez Tea

Beauty, Bold, Happy, Sleep, Indulge gibi temalarda tamamen el yapımı olarak hazırlanan çay karışımları güne enerji katmak, sakinleşmek, kendine dönmek, stresten uzaklaşmak, neşelenmek, günü keyifle sonlandırmak, kısaca gün içinde kendine ait anlar yaratmak için düşünülmüş.

Spotify’da her çay karışımının temasına uygun Caz’dan Reggea’ye, Klasik’ten Film Müzikleri’ne bir playlist var. Çayını hazırlarken fonda bu melodileri dinlemek oldukça keyifli.

Çay çeşitleri için sitesinden online olarak sipariş vermek mümkün. Ancak asıl keyifli olan; aylık, 3 aylık, 6 aylık üyelik planları ile her ay Melez Tea’den gelecek olan Artisan sezon çayları ve sürprizlerle dolu kutunun kapıya ulaşmasını beklemek!

Bir diğer keyifli detay da bu özel çaylar ile yaratabileceğin orijinal tatlar. Buzlu çayların yanısıra, çay aromalı kek ve tatlılar, buz-dondurma, içeceklere atılan aromatik buzlar, içki ve kokteyllere eklenen aromatik dokunuşlardan bahsediyoruz!

Dream Catcher - Melez Tea

Kısaca Melez Tea, özel çayları ve yaşamına katacağı sıradışı detayları ile keşfetmeye hazır yeni bir dünya. Güncelleme: Günümüzde İstanbul Reşitpaşa’da dükkanı bulunuyor.

Melez Tea ile tanışmayı, üyelik sistemine dahil olmayı, aromatik çaylarla ve matcha tea ile yaratacağın yeni lezzetler keşfetmeyi ve yaşamına özel çaylarla değer katmayı #denemenlazim

Detaylar için web sitesine ve Melez Tea’nin Instagram hesabına bakabilirsin.