3 Parça 1 Yüzük: Hayvan Figürlü Yüzükler

Doğaya Dönüş: Hayvan Figürlü Yüzükler

İnsanın doğayla bütünlüğünü her geçen gün daha iyi anlıyoruz. Özellikle stresli şehir hayatı içindeyken doğaya dönüş özlemimiz çoğalıyor. Yağmurda yürüyerek ya da kahvenizin fotoğrafını çekerek özlem gidermeye alternatif arıyorsanız, bu sevimli hayvan figürlü yüzüklerle doğa temasını günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

Bangkok merkezli takı tasarımcısı Mary Lou tarafından üretilen bu yüzükler, pirinçten yapılmış ve uzun ömürlü olması için koruyucu bir emaye tabakasıyla kaplanmış. Yüzüklerin iki farklı şekli var.

Kedi mi Olurdunuz, Tavşan mı?

Tavşan, kedi, kirpi gibi yüzükler tek parça; favorimiz olan flamingo, sıkça dövmesi yapılan figürlerden biri geyik ve tilki gibi minnoş hayvan figürleri de üç parçadan oluşuyor. Üç parçadan oluşan yüzükler, parçaları bir araya geldiğinde bir hayvanı oluşturuyor.  

 

Vahşi doğa dokularından hoşlananlar için zebra:

Doğaya Dönüş: Hayvan Figürlü Yüzükler

Kış temalı baykuş:

Doğaya Dönüş: Hayvan Figürlü Yüzükler

 

Nereden Alabiliriz?

Yüzükler Etsyde satılıyor.

Hayvan Figürlü Yüzükleri Neyle Kullanabiliriz?

Siyah elbise, koyu renkli kotlar ile beyaz gömlek, nude tonlu tek renk kombinasyonlar; bu renkli yüzüklerle kullanmak için ideal. Böylece iki zıt dokuyu bir araya getirip yüzüklerinizi daha dikkat çekici kılabilirsiniz.

Mesela bu zarif kuş figürlü yüzüğü siyah kombinasyonlarla tamamlayabiliriz.

Doğaya Dönüş: Hayvan Figürlü Yüzükler

Sade kombinasyonların hemen hepsiyle birlikte kullanılabilecek çok renkli çita yüzüğü, dengeli görünmemiz için de harika bir seçim.

Üçlü yüzükleri ayırarak kullanırsak daha minimal bir görüntü de elde edebiliyoruz. Hali hazırda estetik olan takılar, çok fonksiyonlu olunca daha da güzelleşiyor!

 

Yorumlar