3 Saniyede Cildi Yatıştıran Nemlendirici Etki: Moisture Surge

Olumsuz hava koşulları, hızlı mevsim geçişleri, şehirdeki hava kirliliği, uzun saatler ekrana bakmak gibi birçok neden cildimizin kurumasına sebep oluyor. Peki cildimize ihtiyaç duyduğu nemi ne kadar verebiliyoruz?

Cildimizi her zaman canlı, dolgun ve nemli tutmak, günlük cilt bakımının vazgeçilmezi. Gelişen teknolojilerle birlikte nemlendiriciler de artık daha etkili ve uzun süreli sonuçlar sunuyor.

İşte bu noktada her cilt tipine uygun olan Moisture Surge™ 100 Saat Etkili Nemlendirici, cildinizi sadece 3 saniyede yatıştırırken, 100 saat boyunca sürekli nem sağlayan, dolgunluk ve ışıltı kazandıran benzersiz bir formül sunuyor. Bu yenilikçi nemlendirici, cilt bakım rutininizi baştan aşağıya dönüştürmeye hazır.

İçeriğindeki Aloe bioferment ve iki farklı moleküler ağırlıktaki hyalüronik asitle cildin tüm katmanlarına nüfuz ediyor, cildin 10 kat derinine inerek ciltte 100 saate kadar kalıcı nem sağlıyor.

Formülündeki C ve E vitaminlerinden oluşan antioksidan karışımı ve aktive edilmiş aloe suyu sayesinde cildi nem kaybına karşı koruyarak pürüzsüz bir baz yaratıp cilde sağlıklı, aydınlık bir görünüm veriyor ve makyaja hazır hale getiriyor. Ferahlatıcı etkiye sahip yağsız, jel-krem dokusuyla sıcak günlerde dahi hızlı ve kolay emiliyor.

Cildinizin neme çok daha fazla ihtiyaç duyduğu dönemlerde nemlendiriciyi tüm yüzünüze kalın bir katman halinde uygulayıp 5 dakikalık etkili bir nem maskesi olarak da kullanabiliyorsunuz.

Yalnızca yüz bölgesinde değil, el ve tırnak bakımında ya da diz ve dirseklerdeki kuru noktaları nemlendirmek için de kullanabilirsiniz.

Araştırmalara göre bir haftalık düzenli kullanımdan sonra kullanıcıların;

  • %99’u cildinin derinlemesine nemlendiğini,
  • %95’i cildin dolgun göründüğünü,
  • %91’i cildinin daha ışıltılı göründüğünü,
  • %98’i cildinin dış etkenlere daha dayanıklı hissettirdiğini,
  • %95’i cildinin daha sağlıklı hissettiğirdiğini,

belirtiyor. *

* 110 kadın ile yapılan tüketici testleri sonucu.

Moisture Surge 100 Saat Etkili Nemlendirici ile cildinizdeki değişimi siz de keşfedin ve günlük cilt bakım rutininizi daha etkili hale getirin!

Yorumlar