Box of Us: Aşk ve Dostluk En İyi Terapidir!

Box of Us Konsept Kutuları ile tanışın! “Çiftler arasında yaşanan ilişkiler heyecan, istek ve mutlulukla başlar. Zaman içerisinde ise eski heyecanlarını yaşatabilmek için fazladan birkaç dokunuşa ihtiyaç duyabilirler.” Düşüncesinden ortaya çıkan bir girişim.

İyi bir ilişki için gerekenler; partnerlerin sağlıklı iletişim kurması, birlikte sorun çözebilme becerilerini geliştirebilmeleri ve flört ederek birbirlerine duydukları heyecanı arttırmalarıdır. İlişki uzmanlarının hazırladığı box of us kutuları, mükemmel ilişki için gerekli malzemeleri bir kutu içerisinde kapınıza getiriyor. Üstelik her ay, farklı bir konsept ile!

Her kutuda farklı bir deneyim hedeflenirken, şehir hayatının getirdiği monotonluktan dolayı ilişkinin ivmesinin düsebildiği göz önünde bulundurarak kutular çiftlere beraber gerçekleştirebilecekleri görevler veriyor. Kendin yap projelerde yaptıkları nesneler ya da yemekler mutlaka takım çalışması gerektiriyor ve beraber nitelikli bir zaman geçiriyorlar

“Beraber zaman geçirin; İlişkinizi güçlendirin.”

Empati kurma, soruna çözüm odaklı yaklaşma kabiliyetlerini arttırma, birbirlerinin geçmişlerini gamification kullanarak çözebilme çiftleri birbirine yaklaştırıyor.

Kutuları beraber yaparken duygusal anlar yaşayan abonelerden biri siz de olabilirsiniz.

Bu sıralar aylık kutuların yanı sıra, tek kutu satın alınması için de bir opsiyon sunulacak. Kutulara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar