Dünyanın ilk Akıllı Maske Terapisi FOREO UFO ile Cildinizi Yenilemek Sadece Saniyelerinizi Alacak!

Cildimiz vücudumuzdaki en büyük organdır ve her gün her saat tüm etkinliklerde giydiğimiz kıyafetimizdir. Saçınızı dilediğiniz gibi kesip uzatabilir, renkten renge sokabilirsiniz; ancak cildiniz bir tanedir ve bir yılan gibi deri değiştiremeyeceğinize göre, ömür boyu taşıyacağınız bu kılıfa en iyi şekilde bakmanız da şarttır.

Biliyoruz, cilt bakımını sürekli hale getirmek ve unutmadan, üşenmeden yapmak pek çoğunuza zor geliyor. Fakat yepyeni bir cilt ve güzellik ‘gadget’ı, cilt bakımını sabah kalkıp su içmek kadar rutin ve kolay bir hale getirmeye oynuyor! Güzellik ve cilt bakımında devrim yaratan İsveç Markası FOREO’nun uzay çağından kopup gelen tasarımı UFO, dünyanın ilk akıllı maske tedavisi ile cildinizi saniyeler içinde nemlendiriyor, rahatlatıyor ve yorgunluk emarelerini yok anında yok ediyor.

Dünyanın ilk Akıllı Maske Terapisi FOREO UFO
Dünyanın ilk Akıllı Maske Terapisi FOREO UFO

Hepimiz maske yapmayı, yüzümüzü canlandırmayı seviyoruz. Fakat maskelerin bekleme süreleri yüzünden çoğu zaman üşengeçliğimize yenik düşüyoruz ve cilt bakımını boş veriyoruz. Işık, ısı, soğutma ve t- sonik titreşimler kullanan FOREO UFO ise, saniyeler içerisinde cildinizi daha yumuşak, sağlıklı ve parlak hale getirecek sağlam bir bakım yapıyor.

 

FOREO UFO Akıllı Maske Teknolojisi Nedir?

FOREO UFO akıllı maske terapi cihazı, özel formüle edilmiş güzellik maskelerinin kullanımını yoğunlaştırmak için tasarlanmış küçük bir disk şeklinde, el tipi bir alet. Tipi gerçekten de uçan daireye benziyor! Türkiye’de ise UFO’ya özel 7 farklı çeşit maske çeşidi var. Bunlardan “Make My Day” gündüz, “Call it a Night” gecesi maskesi ve günlük olarak kullanılıyor. Diğer maskeler ise; “H2Overdose” cildi doyasıya nemlendirmek, “Glow Addict” cilde güzel bir ışıltı vermek, “Matte Maniac” gözeneklerin görünümü azaltmak, “Shimmer Freak” göz altı şişkinlikleri ve morluklarından kurtulmak, “Youth Junkie” ise cildi sıkılaştırmak ve kolajen açısından desteklemek için kullanılıyor.

Maske, UFO cihazının üzerine konuyor ve iyice yerleştiriliyor. UFO’yu, “FOREO for You” uygulaması eşleştirip, koymuş olduğunuz maskeye özel terapinizi başlatıyorsunuz. Teknolojik bakım seansları her özel maske için farklı şekilde işliyor. FOREO UFO ısı, titreşimler ve LED ışığı kullanarak maskenin yoğunluğunu iyice derinleştiriyor ve etkili bir kullanım sağlıyor.

Dünyanın ilk Akıllı Maske Terapisi FOREO UFO
Dünyanın ilk Akıllı Maske Terapisi FOREO UFO

Tüm bakım süreci boyunca -ki sadece saniyeler sürüyor, ürünün teknolojisinin alametifarikasına şahit oluyorsunuz. Uygulama hiç sorun çıkarmadığı gibi şaşırtıcı derecede kesintisiz ve tatmin edici bir bakım sunuyor. Bize sorarsanız, kendi evinizin rahatlığında, lüks ve son teknoloji bir tedavi merkezindeymişsiniz gibi hissetmekle aynı şey! Yine de önemli olan sonucun nasıl olduğu. Bu yüzden FOREO UFO’yu editörlerimizden Elif Fişek sizin için denedi. Call It a Night maskesini seçtikten sonraFOREO’nun afilli uçan dairesi ile yüzüne 90 saniye masaj yapıp ardından kalan özü talimatlara göre cildine iyice yedirdikten sonra Elif, aynada gördüğü şeyin kendisini keyiften gülümsettiğini söylüyor. Cildinin uygulama bittiği gibi daha net ve dolgun hale geldiğini açıkça görmek herkesi tebessüm ettirir sanıyoruz.

FOREO UFO’nun uzun vadeli etkilerini keşfedebilmek adına cildine ayrıca dikkat kesilen editörümüzün ağzından anlatmak gerekirse; “Uzun zamandır yüzümü bu kadar yumuşak hissettiğimi hatırlamıyorum. Üstelik cildimin kazandığı bu yumuşaklık haftalar boyunca sürdü diyebilirim. Yapması inanılmaz basit ve çok kısa sürüyor. Bu kadarcık bir işlemin etkisi çabuk geçer, bir kere daha uygulama yapayım diye düşünüyorsunuz ancak hiç de gereği yok! Uçan daire şeklindeki bu keyifli cihazı kullanmak çok eğlenceli olduğu için de bir kere daha yapmak istemiş olabilirim.”

Saniyeler içinde sihrini konuşturan FOREO UFO sadece Sephora’larda! Hemen incelemek için tıklayın!

 

Uygulaması bu denli kolay ve etkisi de bir o kadar kuvvetli olan FOREO UFO, maske emilimi gerçekleştirmek ve bu etkili sonucu oluşturmak için dört farklı yöntem uyguluyor:

1. RGB Led Işık

Farklı dalga boylarındaki led ışıkları kullanarak ciltteki farklı sorunları hedef alır ve bunların giderilmesine yardımcı olur.

  • Kırmızı led ışık ile cildin kolajen üretimine ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • Yeşil led ışık ile mat görüntüyü canlandırmaya ve ciltteki ton eşitsizliklerinin düzenlenmesini sağlar.
  • Mavi led ışık ileyse de kan akışını tetikleyerek, daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

2. Termo Terapi (Isıtma)

Cilde uygulanan bakım ürününün emilimini arttırır ve ciltteki kan dolaşımını hızlandırır.

3. Kriyoterapi (Soğutma)

Anında soğutma etkisi ile ciltteki şişkinliği ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

4. T-Sonic Titreşimler

Led ışıkların ve ürün içeriğinin cilde iyice nüfuz etmesine yardımcı olurken kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlatıcı bir etki sağlar.

Tüm bu teknolojik donanımlarına rağmen UFO’yu kullanmak için neredeyse hiçbir uğraş gerekmez. Cep telefonunuza FOREO uygulamasını indirmeniz ve aygıt ile eşleştirmeniz yeterli. Uygulama üzerinden her maskeye özel bir terapiyi uygulayabileceğinizi belirtmek isteriz. UFO cihazınızı mobil uygulama ile eşleştirdikten sonra manuel olarak da kullanabilirsiniz. Tabii ki bizim önerimiz aplikasyon ile kullanmanız olacaktır:)  UFO’nun pili şarj edilebilirdir ve tamamen su geçirmezdir!

 

FOREO UFO maske tedavisi nasıl yapılır?

En iyi sonucu almak için işe yeni yıkanmış temiz bir  yüzle başlayın, aksi takdirde ışık ve ürün adam akıllı nüfuz etmeyebilir. Ardından mobil uygulama ile UFO’yu eşleştirin. Seçeceğiniz maskenin barkodunu okuttuktan sonra uygulama maskeye özel terapiyi başlatacaktır. Bazı maskelere ısı ekler, göz maskesi gibi diğerlerinde soğumaya odaklanır. Her iki durumda da, hiçbir şey yapmazsınız; çünkü uygulama sizin için her şeyi halleder! Sizin tek yapmanız gereken UFO’yu yüzünüzün üzerinde dairesel hareketlerle dolaştırmaktır. Uygulamanın yumuşak bir müzik eşliğinde, yatıştırıcı bir ses ile konuşması da cabası…

Dünyanın ilk Akıllı Maske Terapisi FOREO UFO
Dünyanın ilk Akıllı Maske Terapisi FOREO UFO

Maske uygulamasından sonra cildinizin temizlenmesine, silinmesine gerek yoktur. Parmak uçlarınızla ciltte kalan ürünü yedirmeniz yeterlidir.

 

Mutlaka #denemenlazim dediğimiz maskeler:

Make My Day – Kirlilik Karşıtı ve Nemlendirici Yüz Bakımı

Cilde anında mükemmel oranda nem vererek sağlıklı bir ışıktı kazandırır. Kirlenme karşıtı bariyer oluşturarak cildi zararlı serbest radikallere karşı korur. İçeriğindeki lüks kırmızı algler ve hyaluronik asit ile, cildinizin güne başlamak için ihtiyaç duyduğu şeye  sahiptir. Bugüne kadar, sabahları yüzünüze maske yapıp dışarı çıkmak bir hayaldi, mümkün değildi. Ancak bu 90 saniyelik UFO yüz bakımı ile nemlenmiş ışıl ışıl bir ciltle güne başlayabilirsiniz.

Call It a Night – Besleyici ve Canlandırıcı Yüz Bakımı

Zengin zeytinyağı ve gençleştirici ginseng ile formüle edilen bu derin besleyici yüz maskesi, her günü sonlandırmanın en mükemmel yoludur. Cildinizi pürüzsüzleştirip rüya gibi yumuşacık yapacak 90 saniyelik bir UFO seansı sonrası, siz de rüyalara dalmaya hazır olursunuz.

Matte Manic – Yağlı Ciltler için Yüz Maskesi

Bu ekstra arındırıcı yüz maskesi cildinizin doğal yağ dengesini destekleyerek gözenekli görünümü azaltır. İçeriğindeki kömür ciltteki yağı emerek kusurları 90 saniyede en aza indirir. Antioksidan, protein, vitamin ve mineraller açısından zengindir Kar Lotusu ise cildi arındırarak güne en taze şekilde başlamanızı sağlar.

Shimmer Freak – Aydınlatıcı Göz Maskesi

Sabah kahvenizi unutun! Onun yerine bu kafein içeren mikrofiber maske ile sadece 90 saniye içinde kendinize gelmeyi deneyin.  Parıltı veren özü sayesinde yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır. Göz altı kapatıcısı uygulamadan önce bu maskeyi uygulayarak göz altlarınızdaki şişkinliği azaltabilir ve görünümünüzü canlandırabilirsiniz.

Yorumlar