Filtre Kahve Stilinde Unutulmaz Bir Deneyim

Bir çoğumuzun için kahvenin o muhteşem kokusunu almak bile keyifli bir günün habercisi olabilir. Kimisi için sert bir espresso, kimisi için yumuşak içimli bir latte yeterlidir. Ancak artık biliyoruz ki, güzel bir güne giden yol Nespresso’nun yepyeni sabah lezzeti Filter Style kahvelerinden geçiyor.

Nespresso, özgün ve yenilikçi iki kahveyi kahve severlerle buluşturdu. Bize de yeni bir teknoloji ile tasarlanmış inovatif kapsülleriyle bir ilke imza atan Nespresso’nun bu yeni sabah lezzetlerini deneyimlemek düştü.

 

Nespresso ile Filtre Kahve Stilinde Unutulmaz Bir Deneyim Artık Evinizde

Kahve severlerin seçici zevklerine hitap eden geniş ürün yelpazesinde, kahve çekirdeklerinin her türlüsünü evlerimize getiren Nespresso, koleksiyonuna hafif ve daha yoğun olmak üzere iki farklı tat seçeneği sunan Filter Style Mild ve Filter Style Intense kahvelerini ekledi.

Kademeli kavurma tekniği ile yoğun şekilde tütsülenmiş topraksı notalara sahip Filter Style Intense, karamel ve bal dokunuşlarıyla yoğunluğu eşsiz bir ekstraksiyon ile koruyarak karmaşık bir lezzet sunuyor. Yasemin ve portakal çiçeği eşliğinde, tahıl aromalarıyla hafif kavrulan Filter Style Mild ise, sabah kahvesini yumuşak içimli sevenler için ideal.

 

Güne Filter Style Başlayın

Filter Style kahveler için demleme yöntemi diğer Nespresso kahvelerinden farklı olsa da, Filter Style kahve kapsüllerinin inovatif tasarımı, Nespresso kahve makinelerinde filtre stilinde kahve hazırlanmasını mümkün kılıyor. İçeriğinden ambalajına yepyeni bir deneyimin kapılarını aralayan Filter Style kahvelerin diğer kapsüllerden tasarım olarak farkı, üzerindeki alüminyum membranın makineye yerleştirilmeden önce çıkarılıyor olması. Bu sayede makine, basıncı kapsülün üzerinde yer alan kağıt bazlı filtreye uyguluyor ve demlenen kahvenin yoğunluğu ve tadı filtre kahveye dönüşüyor.

Filter Style Coffee’nın tadı damağınızda kalacak zengin aroması ile güne başlamak ise çok kolay. Alüminyum membranı açın, kapsülü makineye yerleştirin. Filtre kahve demleme stilini tam olarak elde etmek için önce Lungo tuşuna basarak (110 ml) kahvenizi hazırlayın. Ardından Espresso tuşuna basın (40 ml). Uzun içimli (150 ml) bir fincan Nespresso deneyimi için hazırsınız! Ürünleri denemek için tıklayabilirsiniz.

O zaman, güne uzun içimli filtre kahve stilinde kahvelerimiz ile keyifli bir başlangıç yapmak için fıncanlarımızı kaldıralım.

Sonuçta, iyi bir gün her zaman iyi bir kahve ile başlar!

Yorumlar