FOREO ailesinin en yenisi LUNA 3 Türkiye’de!

Günümüzde filtresiz güzelliğe cilt bakımına özenerek erişmek mümkün. Türkiye’ye de yeni gelen FOREO LUNA 3’ü deneyimleme fırsatı bulan editörlerimiz; ürünün özellikleri ile birlikte deneyimlerini aktardılar.

İsveç Markası ödüllü tasarım sahibi FOREO’nun en yenisi LUNA 3, güzellik dünyasındaki en yumuşak cilt bakım cihazı olarak biliniyor; geliştirilmiş T- Sonik yüz temizleme fırçası ve cilt sıkılaştırma sistemi ile de kendine hayran bırakıyor desek yanılmış olmayız.

LUNA 3 “FOREO for You” mobil uygulaması ile eşleştirilerek kullanılıyor ve mutlaka cihazınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Bu eşleştirmeden sonra ürünü temizlik için uygulama olmadan da kullanmak tabii ki mümkün fakat ürünün 4 farklı masaj özelliği sadece uygulama içinden kullanılıyor. Temizliğe gelince zamanlamaları doğru ayarlamak için uygulama yine bir yol gösterici.

LUNA 3, geniş temizleme alanı, incecik yumuşak silikon uçları ve mükemmel tasarımı ile hemen sizi büyüleyecek.

FOREO deneyimi olanların bildiğini düşündüğümüz fakat yine de hatırlatmak istediğimiz bir kaç nokta var

FOREO ailesinin en yenisi LUNA 3 Türkiye’de!
FOREO ailesinin en yenisi LUNA 3 Türkiye’de!
  • FOREO makyajlı surata uygulanmamalıdır. LUNA 3 bir makyaj temizleme cihazı olmadığından makyajınızı çıkarttıktan sonra derinlemesine temizlik ve sıkılaştırıcı masaj yapmak için kullanılır.
  • Suratınızı ıslattıktan sonra temizlemek için kullandığınız jel veya köpük temizleyici yardımı ile temizliğinizi yapıp suratınızı kuruladıktan sonra kendi bakım rutininizi uygulayabilirsiniz. Partiküllü ürünler kullanmamanızı hatırlatmak isteriz.
  • FOREO LUNA 3 diğer ürünlerde olduğu gibi 3 farklı cilt tipine uygun farklı renklerde ürünlerle  karşımıza çıkıyor. Normal, karma ve hassas ciltlere özel. Cilt tipinize göre, sizin için doğru olanı cihazı seçmek çok önemli. Hepsinin rengi çok güzel renklere kanmayın:) Cildinizin hassasiyetine göre seçim yapın zira sadece silikon uçlar değil, masaj özelliği de uygulamada sizin için kişiselleştirilmiş olacak.
  • LUNA 3, dakikada 8.000, 16 farklı ayarlanabilir yoğunlukta  T-Sonik titreşimler ve daha yumuşak silikon uçları ile mükemmel bir temizlik sağlarken aynı zamanda yüzünüzdeki kan dolaşımını artıyor. Ne kadar nazik olsa da ürünü çok bastırmadan, yanak ve alın bölgelerini dairesel hareketlerle, burun bölgesini de yukarı ve aşağı kaydırarak uygulamalısınız. Ürün titreşimi ile görevi tamamlıyor, size sadece hareket ettirmek kalıyor.
  • Ürün su geçirmez olduğu için rahatça temizleyebilirsiniz. Duş sırasında kullanıma da bu nedenle uygun:) Bizim ilk aklımıza gelen sorulardan biri sıcak bir duş öncesi, sonrası farkeder mi olmuştu, kesinlikle farketmiyor, düzgün uyguladığınız sürece, her zaman doğru zaman:)
FOREO ailesinin en yenisi LUNA 3 Türkiye’de!
FOREO ailesinin en yenisi LUNA 3 Türkiye’de!
  • Hijyen konusunda herhangi bir şüpheniz olmasın, nazik ve ultra hijyenik silikon, bakteri birikmesine karşı dayanıklı bir yapıya sahip. Tabii ki serum, yüz yıkama sabunu kullandıktan sonra su ile temizlemeniz yeterli.
  • Aşırı memnun kalacağınız bir özellik ise sadece mobil uygulama ile yüzünüze uygulayabileceğiniz 4 farklı masaj! Serum veya krem kullanarak emilimini hızlandırıp bakımınızı mükemmelleştirebilirsiniz:) Kırışıkların ve çizgilerin görünümden yumuşama, yüz kaslarını rahatlatma, cilt tonunuzu eşitleme bu masajın bazı faydalarından.
  • Her cilt tipine farklılaştırılmış olarak hazırlanan silikon dizilim, titreşim yoğunluğu ve yüzdeki farklı bölgelere özel sıkılaştırıcı masaj terapileri ile FOREO uygulaması üzerinden kişiselleştirilmektedir.

Peki yeni FOREO’nuzu hangi ürünlerle beraber kullanmanızı öneriyoruz;

Temizlik sırasında bol köpük sevenler Avène Mousse, sonrasında Origins Türkiye Mega-Mushroom Skin Relief, sabah kullanımlarında masaj uygulaması ile Antioksidan Serum ve sonlandırmak için tercih ettiğiniz nemlendirici, bizim seçimimiz Lamer’den yana…

FOREO ailesinin en yenisi LUNA 3 Türkiye’de!
FOREO ailesinin en yenisi LUNA 3 Türkiye’de!

FOREO LUNA 3’ünüzü aldıktan sonra yapmanız gerekenler hergün 1 dakika yüz temizliği ve cildinizin ihtyacına yönelik seçeceğiniz masaj uygulamasından biri, tüm seyahatlere hafif ötesi olduğu için rahatlıkla gelir, daha az şarja ihtiyacı olduğu için bir defa şarj ettiğinizde 650 defa kullanabilirsiniz.

Bir hafta içerisinde gözlemleyeceğiniz farklar, yüzünüzün doğal parlaklığı geri gelecek, siyah noktalarınızda azalmalar göreceksiniz ve kendinize her gün 3 dakika ayırıp bakım yaptığınız için tatminlik hissedeceksiniz.

FOREO LUNA 3’ü satın almak isteyenler Trendyol mağazasından ürünlere ulaşabilir.

Yaşasın Canım Kendimcilik!

Yorumlar