KAFEINGO: Adrese Teslim Kahve Kokusu

KafeinGO

Taptaze kavrulmuş kahvenizin adresinize ücretsiz olarak teslim edilmesi sizce nasıl bir fikir ?

Kafeingo, üyelik ile dahil olabileceğiniz ve seçtiğiniz kahveleri çekilmiş ya da çekirdek olarak ücretsiz kargo ile adresinize taptaze gönderen bir sistem. Kafeinbox ve Mixbox olmak üzere iki farklı gönderim şekli var.

KAFEINGO: Adrese Teslim Kahve Kokusu
KAFEINGO: Adrese Teslim Kahve Kokusu

Kafeinbox’ta dilediğiniz çekirdek ve dilediğiniz miktarı seçebiliyorken Mixbox size 4 çeşit 120 gr.lık kahveyi bir arada sunarak farklı tatları deneme şansı sunuyor.

Üstelik 4 kahveden oluşan pakete dönemsel olarak değişen sürpriz bir hediye de ekliyor..

Colombia Supremo, Guatemala Antigua, Ethiophia Yirgacheffe gibi çok tercih edilen Single Origin nitelikli kahvelerin yanısıra farklı bölgelerin farklı çekirdeklerini de dönemsel olarak bulmak mümkün.

Biz kendi deneyimimizi farklı tatlarla eşleştirdik;

  • Moka Pot kullanarak  ‘Heartbeat’ Espresso’muzun yanında kuru meyve küpleri;
  • ‘Intro’ filtre, sütsüz, yanında badem ezmesi;
  • Dripper kullanarak demlediğimiz Kafeingo Colombia blendi manuel süt köpürtücü ile köpürtülmüş süt ve yanında tuzlu-karamelli çikolata;
  • Ethiopia Yirgacheffe’i ise Aeropress’te, sade -hatta yanında atıştırmalık olmaksızın- tadını çıkararak deneyip oldukça beğendik.

Tercih edilen demleme tarzına uygun olarak sınıflandırılmış nitelikli Kafeingo çekirdekleri ile tanışmayı, mis gibi taze çekilmiş kahve kokusunu eve taşımayı #denemenlazim

Yorumlar