Dünya’dan 8 Konsept Mağaza

Konsept Mağaza

 Voo Store – Berlin 

Kreuzberg’in ruhunu birebir yansıtan konsept dükkan Voo Store, Wood Wood ve Acne Studios gibi stil sahibi tasarımlara ulaşabileceğiniz mekanlardan biri. Performans, enstalasyon veya sergi gibi etkinliklere denk gelebileceğiniz bir alanı da mevcut.

Konsept Mağaza

http://www.vooberlin.com/

 

Colette – Paris

Hip tasarımcıların giyim, aksesuar, mobilya ürünlerinin ve ayrıca kitap, dergi gibi basılı yayınların yer aldığı Colette sanatsal çalışmaların da bulunduğu bir sergi alanına da sahip. En ilginç bölümlerinden birisi de yüzlerce çeşit su markasını tadabileceğiniz bir su barına sahip olması!

Colette - Paris

http://www.colette.fr/

 

WUNDER – İstanbul

Saatlerinizi harcayabileceğiniz, her bir parçayı kapıp eve götürme isteği uyandıran, Anadolu yakasının yeni ikonu… Ender bulunan spor ayakkabıları, vintage parçalar ve tasarım kıyafetler, meraklılarını Moda’ya bekliyor.

Wunder - Moda

http://www.wunder.com.tr/

 

Opening Ceremony – New York 

Soho ve Chinatown’ un birleştiği, şehrin en kreatif mahallelerinden birinde yer alıyor. Dünyanın en renkli tasarımcılarının ürünlerine sahip O.C. başlı başına keşfedilmesi gereken bir mağaza. Kadın-erkek giyim, ayakkabı, çocuk ve kitap köşesi bulunuyor. Sanki bir sergi gibi; gezmesi sabır, özen ve keşfi seven bir ruh istiyor.

Opening Ceremony - Newyork

https://www.openingceremony.us/

 

Creatures of Comfort – Los Angeles 

Sınırların dışına çıkan birçok tasarımcının ilginç, sade, eşsiz aynı zamanda giyilebilir koleksiyonlarını sunuyor. Koleksiyonların temelinde minimalist bir modernlik, enteresan bir pratiklik ve eğlenceli bir zerafet barındırıyor.

Creatures of Comfort - Los Angeles

http://shop.creaturesofcomfort.us/

 

The GoodHood Store – Londra 

Londra’ nın en iyi 100 mağazası arasına seçilen GoodHood, dünyanın en seçkin ürün koleksiyonuna sahip olduklarını iddia ediyor. Kadın-erkek giyim, yaşam tarzı ve kozmetik üzerine 200′ ün üzerinde marka ve ürün çeşitliliği bulunuyor. Satın alacağınız her ürünün bir kişiliği ve hikayesi olduğununa inanan GoodHood ekibi, moda trendlerinden değil kültürel değişimden ilham alıyor.

Goodhood Store - London

http://goodhoodstore.com/

 

The Pool Ayoama – Tokyo

70’li yıllarda inşa edilen bir apartmanın terkedilmiş havuzu şimdilerde Tokyo’nun modern bir konsept dükkanına dönüştü. Dükkandaki tasarım ürünleri fazlasıyla yaratıcı, içeride tuvalet kağıdı ve koli bandı bile bulabilirsiniz!

the Pool Aoyama - Tokyo

http://the-pool-aoyama.com/

 

Hut Spot – Amsterdam

Amsterdam merkezli, başarılı bir pop-up mağaza. Birçok marka ve ürünün bulunduğu Hutspot benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.  Farklı lokasyonlarda bulunan giyim üzerine iki mağazası; öğle yemeklerine rahat bir alternatif sunan yemek alanı, içecek ve geç saatlere kadar süren canlı performansların sergilendiği barı ve mekanın sadeliğine hayran kalıp saçınızı kestirmeye karar verebileceğiniz bir  berber dükkanı var.

Hut Spot - Amsterdam

http://www.hutspotamsterdam.com/

 

Yorumlar