Slimwell: İncelmede Devrim

İleri teknoloji incelme ve zayıflama konsepti ile, Türkiye’de “revolution in slimming”, “incelmede devrim” sloganıyla yola çıkan Slimwell ile yeni bir deneyime başladık. Süreç boyunca Slimwell bünyesinde yer alan ileri teknolojik aletleri deneyimleyecek, ne işe yaradıklarını size aktaracak ve vücudumuzu nasıl etkilediklerini anlatacağız.

İlk olarak yaz sıcaklarının iç serinleten aleti;  Hydroshape ile yola çıktık.

Hydroshape, suyun içinde bir bisikletin çok ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de incelme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücuttaki fazla suyu atma, kas gelişimi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı gibi etkileri ile kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknoloji bir imiş.

IMG_9669

Hydroshape ile bir seans boyunca suyun içinde bisiklete bindiğinizde ­16 jakuzi jeti bedeninize masaj yapmasının yanında, ozonterapi, ­aromaterapi ve
kromoterapi özellikleriyle de rahatlatma ve balneoterapik bir spa/wellness deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Peki neden çok etkili? 

Slimwell diyor ki;  suyun direnci havadan 12 kat fazla olduğu için 30 dk.’lık bir seans boyunca suda bisiklete binmek; 400­ – 600 kalori yakılmasını, ­vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar. Böylece kişi; incelme hedefine kolaylıkla ulaşır. Aynı zamanda masaj jetleri sayesinde selülit probleminde gözle görülür bir azalma meydana gelir.

Aynı zamanda kromoterapi yani; renk terapisi özelliği ile suyun farklı renkler yansıtmasını sağlayarak, size rahatlama deneyimi de sağlıyor. 10 m2’lik kişisel kabininizde ister televizyonda istediğiniz programı izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz. Seans bitiminde ise Japonya’dan ithal edilmiş doğal ve antioksidan çaylar ile yağ yakımını hızlandırıp diğer teknolojik aletlerin keşfine çıkabilirsiniz.

IMG_9667

Unutmadan; Hydroshape’i en çok sevmemizin bir nedeni ise; bu yaz sıcaklarında suyun içinde olmamız fakat; seanstan sonra, ne saç ne makyaj bozulması yaşamamamız. Ayrıca; Suyun içindeki ozon ve yüksek oksijen seviyesi seans sonrası duş almamızı da  gerektirmiyormuş. Seans öncesi ve sonrası hazırlık sürecinizi minimum seviyeye indirerek hem bir o kadar pratik hem de incelemeye büyük katkısı olan Hydroshape’i Denemen Lazım!
Daha fazla detay için; www.slimwell.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm aletleri tanımak ve size en uygun olanı seçmek, aşırı pozitif ve ilgili Slimwellekibiyle tanışmak için ücretsiz tanışma seansını deneyimleyebilirsiniz. Randevu almayı ve bizden de çok selam söylemeyi unutmayın. 😉

Telefon: +90 216 369 1 369
Adres: Bağdat Caddesi No:310 K:3 D:6 Caddebostan / Kadıköy

 

Yorumlar