The Roof Skateboards Tour

The Roof Skateboards Tour

Geçtiğimiz sene sadece İzmir turu olarak yaptığımız Roof – On The Run turunu bu sene yazın başlangıcıyla bir adım ileriye taşıyarak 30 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında Ege turu yapıyoruz.

The Roof Skateboards Tour

Turdaki kaykaycılarımız Yigit Akbıyık, Yusuf Duran, Okan Sen ve Stefan Tiron’dan oluşuyor . Ayrıca takımımızın kameramanı Mert Catal da bu turda yer alıyor. Aslında bu tur birazcık da Marmarada da geçiyor. Turumuzun ilk durağı Tekirdağ, Çanakkale, Asos, Burhaniye, Ayvalık, Balıkesir ve Manisa sıralamasıyla olacak. Her şehirde 1 gün geçireceğiz. Toplamda 8 gün yollarda olacağız ve sürekli yeni kayılacak spotlar arayıp yeni hareketler deneyeceğiz. Ordaki lokal kaykaycılarla buluşup birlikte kayacağız ve bu anlarımızın hepsini kayıt altına alan bir arkadaşımız olacak.

Geçen seneki Roof On The Run’daki gibi bir video çıkartmayı düşünüyoruz. Bu turda daha cok yerler geziyor ve Türkiye’nin tatlı yerlerini görüyor olacağımızdan daha farklı bir video tarzı ile karşınıza çıkacağız.

Turun en son günü Manisada, Manisalı kaykaycılar için bir sürpriz etkinlik yapacağız. Aynı zamanda ufak bir workshop’umuz da olacak. Manisalı kaykaycılara ilk ağızdan taze taze turumuzun nasıl geçtiğini, neler yaptığımızı ve bir tura çıkarken nasıl bir hazırlık süreci yapılması gerektiğini, aslında kaykaycılığın ciddi bir spor olduğunu ve bunun bilince varmalarını konu edinen bir motivasyon konuşması da olacak.
Takipte kalın diyerek #denemenlazim diyoruz!

Yiğit Akbıyık

Yorumlar