5 Farklı Lokasyonda 5 Favori Airbnb Evi

Dünyanın çeşitli yerlerinde konaklama imkanı sunan Airbnb’den 5 favorimizi sıraladık. Sırf bu mekanlar için, tatillerimizi o bölgeye çevirebiliriz. O kadar güzeller!

Hadi şimdi beraber sırasıyla göz atalım!

 

Isla Mujeres, Meksika

Deniz kabuklarından esinlenilerek yapılmış bu ev Meksika’da! Beyaz ve sanki bir deniz kabuğunun içindeymişsiniz hissini veren bu evin detayları da hep deniz kabuklarıyla oluşturulmuş.

Link: https://www.airbnb.com/rooms/530250

 

Los Angeles, Amerika

Los Angeles’ın tepesinde, 360 derece şehir manzarasına sahip bir ağaç ev! Doğanın içinde doğayla bütünleşmiş, bahçesinde çeşitli aktiviteler yapabileceğiniz, mükemmel manzaraya karşı uyuyabileceğiniz bir ev!

Link; https://www.airbnb.com/rooms/822340

 

Benenden, Birleşik Krallık 

Bir yel değirmenin içinde kalmak mı? Bizce baya havalı ve harika bir olay! Birleşik Krallık’ta Benenden’de bulunan bu yel değirmenin içi ahşap ve çok rustik.

Link; https://www.airbnb.co.uk/rooms/1237965

 

Toskana, İtalya 

İtalya’nın Toskana bölgesinde, Siena yakınında Monteroni d’Arbia’da bulunan bir kalede, oda kahvaltı fikri gerçekten çok güzel geliyor. Tarihi tam içinde hissedebileceğiniz bu kalede, İtalya’nın Rönesans dönemine dönmek isteyebilirsiniz.

Link; https://www.airbnb.co.uk/rooms/241083

 

Capri Adası, İtalya 

Yine İtalya’nın Capri Adası’ndaki muhteşem, mavili beyazlı bir sahil evi! Renkleriyle zaten tam bir ada evi olduğu belli değil mi? Bir de içinde kullandıkları tabak, bardak gibi eşyaların da uyumluluğuna bayıldık!

Link; https://www.airbnb.com/rooms/387547

 

Son olarak, Airbnb ile ilk seyahatinizde 70 TL indirim almak için aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

http://bit.ly/2eVG2az

Yorumlar