Adımlarıyla İz Bırakanların Yeni Adresi: Walkers Bar

İstanbul’un enerjisi durulmayan bir deniz gibi; her yeni dalga yeni bir maceraya açılıyor. Gündüzleri tarihi sokaklarında geçmişin izlerini keşfederken geceleri şehrin ışıkları altında daha da büyüleyici bir atmosfere bürünüyor.

Bir oyunun seviyelerini sırasıyla açar gibi şehrin her katmanını aştığımızda bizi renkli ışıklar, enfes tatlar, dans ettiren müzikler bekliyor. Tüm duyularımıza hitap eden bu deneyimlerin tatlı yorgunluğu bizi bir sonraki adım için heyecanlandırıyor.

Ve şimdi şehrin dinamik atmosferi ve eşsiz enerjisini sonuna kadar hissettiren yepyeni bir mekanımız daha var. 2019 yılından bu yana pop-up mekanlarda şehre renk katan Walkers Bar artık daimi yerinde yeni deneyimler sunmaya hazır.

Zorlu Center’daki yeni yerinde özgün bir deneyim alanı olarak kurgulanan Walkers Bar, İstanbul’un gece hayatına da farklı bir soluk getirecek. Kokteyl menüsünü Kevin Patnode danışmanlığında oluşturan mekanın bir müdavim barı olacağına hiç şüphemiz yok.

Baştan sona özenle seçilmiş bir yemek menüsü karşılıyor öncelikle bizi. @walkersbar.tr, Raffles Hotel içerisinde yer aldığından mutfak da otelin maharetli ekibine emanet.

Bir bar menüsünde olması gereken ne varsa tam kararında menüde yer alıyor. Vejetaryen ve vegan seçenekler de unutulmamış. Kızarmış bamya turşusu, kök sebze salatası, Reuben sandviç ve cheeseburger sliders şahane birer kokteyl eşlikçisi diyebiliriz.

Gelelim barın özel kokteyl menüsüne. Özel reçetelerinin sırrı kendilerinin hazırladıkları bitterler, infüzyon karışımlar, baharatlı soslar ve doğal şuruplardan geliyor. Walkers Bar için tasarladıkları kokteyl menüsünde bulunan Sichuan Sour, A Walk in Their Shoes, Not Your Average Appletini ve  The Walking Dead  isimli kokteylleri şimdiden listenize alın deriz.

Walkers Bar’ın sundukları elbette ki bundan ibaret değil. Canlı müzik, DJ performansları, stand-up’lar, workshop’lar ve özel etkinliklerin de bar keyfinize eşlik edeceği bu mekan bir deneyim alanı olarak misafirlerini her gün bir başka sürprize hazırlıyor.

Bu keyifli mekanda merchandise ürünlerin satıldığı bir köşe de yer alıyor, bizce bu müdavimleri aşırı mutlu edecek. Siz de adımlarıyla iz bırakanlardansanız yeni buluşma noktamız Walkers Bar’da şehrin yeni dalgalarını yakalamaya ve farklı maceralara açılmaya hazır olun!

Yorumlar