Artisanal Pâtisserie ve Fırıncılık Etkinliği

artisanal pâtisserie

Şehrin ilk Artisanal Pâtisserie ve fırıncılık etkinliği ‘Journée Pâtisserie et Boulangerie’de hazırlıklar tamam!

Fransa Başkonsolosluğu ve Hybrid işbirliğiyle düzenlenen, Fransa’nın dünyaca ünlü tatlı & patisserie kültürünün Türkiye’deki profesyonel temsilcileri ve bu kültürün sevenleriyle buluşacağı ‘Journée Pâtisserie et Boulangerie’ Renault, Kenwood, Evian, Badoit ve 24Kitchen sponsorluğunda 10 Ekim’de Fransa Sarayı’nda gerçekleşiyor.

Türk ve Fransız lezzetleri aynı festivalde!

Her iki ülkenin tatlı, patisserie ve fırıncılık kültürünü tanıtarak misafirlerine leziz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan ‘Journée Pâtisserie et Boulangerie’, yemek kültürlerinin, kullandıkları dil ve tat ne olursa olsun insanları buluşturduğu fikrinden yola çıkıyor.

Pastanızı nasıl almak istersiniz?

Biletlerin Biletix üzerinden satışa çıkacağı ve gelen konukların baştan çıkaran lezzetlerden gün boyu sınırsız olarak tadabileceği ‘Journée Pâtisserie et Boulangerie’e aralarında Le Petite Maison, Fauchon, Nicole, Five O’clock, Baylan, Pâtisserie de Pera, Pastel, La vie en Rose, Beyaz Fırın, La Pâtisserie Lune, Coffee Sapiens, Pare, Butterfly gibi çok sevilen birçok marka katılacak.

Fransız kültürünü, eşsiz güzellikteki pastane ve fırıncılık ürünlerini yakından tanımak ve Fransa Sarayı’nın eşsiz atmosferini  Journée Pâtisserie et Boulangerie’de #denemenlazim

Yorumlar