Hellmann’s Burger Fest Party Weekend

Burger sevenler buraya! Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı burger festivali olan Hellmann’s Burger Fest’in ikinci ayağı Hellmann’s Burger Fest Party Weekend 1-2 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center’da gerçekleşecek!

Hellmann's Burger Fest Party Weekend (1 - 2 Ekim)

Geçen sene festivalin ilkini gerçekleştiren Hellmann’s; birçok burger çeşidini farklı soslarla deneme imkanını bizlere sunmuştu. Özel olarak seçilen mekanlarda üç gün boyunca birbirinden lezzetli burgerleri ve sosları tadarak adeta bir şölen yaşamıştık. Dünyada bir numara olarak gösterilen ve daha çok mayonezleri ile gönlümüze taht kurmuş Hellmann’s tarafından düzenlenen festivalde Karaköy’de bulunanlar, hamburgerden başka bir şey tüketmeye yönelmemişti bile. Bu senenin geçen seneden en büyük farkı ise, festivalin İstanbul ile sınırlı kalmaması oldu.

Hellmann's Burger Fest Party Weekend (1 - 2 Ekim)

23-30 Eylül tarihleri arasında, İstanbul, Ankara ve Eskişehir’de birçok noktada menü indirimleri yapılıp, festivale özel konsept burgerler oluşturuldu. Anlaşmalı mekanlarda buluşarak burgere doymaya çalıştık ama yetmedi! Peki bu etkinliğin bir de hafta sonu şenliği olmasın mı diyenler ise Party Weekend’de buluşuyor.

Tematik burger standları, ünlü şeflerden workshoplar, Ayhan Sicimoğlu ile ritme doyacağımız iyi müzik konsepti birleşip, acı sos happy hour’una bağlanacak. Birbirinden nefis burger’ler, çıtır çıtır patates kızartmaları ve damak çıldırtan Hellmann’s soslar ile eşliğinde burger sevenlere düşen ise; lezzetlerin ve etkinliğin tadını çıkarmak!

 

 

Çeşit çeşit konsept burgerleriyle; Black Angus, Daily Dana, Butcha, Burger Jobs, Tamirane, Taps Bebek, Finn Karaköy, Dobby’s Burger Place, Burger & More ve Grillas gibi en sevdiğimiz mekanlarda etkinlikte olacak!

Hellmann's Burger Fest Party Weekend (1 - 2 Ekim)

Yiyebildiğin kadar burgerin bilete dahil olduğunu unutma, ayrıca hayvan dostların da etkinlikte yanında olabilir!

Peki Party Weekend’de bizi tam olarak neler bekliyor?

  • 20’den fazla tematik burger ikramı
  • Gabriel Sponza ile sos lab.
  • Birbirinden ünlü şefler ile turşu ve sos workshopları
  • Turşu yapımının öğretileceği workshop sonunda Kuşkunmaz turşusu hediyesi
  • Gün boyu sınırsız burger, çıtır patates kızartması ve içecek ikramları
  • Acı sos Happy Hour
  • Gaye Bicer ve Ayhan Sicimoğlu’nun canlı müzik performansı
  • Tüm gün ikramlar ve sürprizler

Burgerin lezzetini ve bir o kadar da zengin dünyasını keşfetmek, birbirinden lezzetli sosları deneyimlemek, hediyeler kazanmak ve doyasıya eğlenmek için bu hafta sonu Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’de Zorlu Center olmayı #denemenlazim !

 

Tek günlük bilet alabileceğiniz gibi eğlenceyi ikiye katlamak için kombine bilet seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Siz en iyisi Biletix’e bir göz atın.

Tüm gelişmeleri takip etmek için Hellman’s Burger’in instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar