Her Saatte Kahvaltı Sunan Pattis, Yenilendi

Nisan 2016’da iki genç kadın girişimci tarafından kurulan Pattis yenilenerek yoluna devam ediyor.  Daha once mekanda dünya ve vahşi doğa konsepti ön plana çıkarken, büyük bir yeniden yapım projesine girişip, mekanı yenilediler ve kuzey esintileri buram buram…

Moda – Hasırcıbaşı Caddesi’nde bulunan cafe ‘Her saatte kahvaltı’  mottosu ile hareket ediyor.  Ürünlerini Trakya’daki aile çiftliklerinden getirten ekip doğal ve sağlıklı bir menü sunarken mümkün olduğunca lokal üreticilerle çalışıyor ve yerel lezzetlerin peşinden koşuyor.

Ev yapımı tatlılar, farklı yöntemlerle demlenen kahveler dünya çayları, günlük sandviçler  ve salatalar iddialı kahvaltı menüsüne destek oluyor.  Yenilenen mimarisinde yeşil ve beyaz tonlarının öne çıktığı mekanda uzun uzun vakit geçirebilir, hafta sonu kahvaltılarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Size bir de güzel haberimiz var: Yakında açılacak web sitelerinden ve mekanlarından kendi üretimleri olan katkısız ve işlem görmemiş sucuklarını ve ev yapımı reçellerini satın alabileceksiniz. Unutmadan ekleyelim; organizasyonlarınızda ya da toplantılarınız da kahvaltı konseptleriyle catering hizmeti de Pattis’in bonusu!

Instagram: pattis.co
Facebook: facebook.com/co.pattis
Web: pattis.co

 

Yorumlar