İstanbul’da Yaz boyunca gidebileceğiniz Açık Hava Sinemaları

İstanbul’da yaz geceleri açık hava sinemaları ile çok daha keyifli! Şehirde yaz boyunca kaçırdığımız vizyon filmlerini ve uluslararası festivallerden ödüller ile dönen sanat filmlerini yıldızlar altında izleyebileceğiz.

 

Bomontiada

@tvplus ve @baskasinema iş birliği ile 12 Haziran-18 Eylül tarihleri arasında her çarşamba ödüllü yapımları ücretsiz izleyebilirsiniz. Programda White Crow, Little White Lies, Sunset gibi nefis filmler var.

IG: @bomontiada

 

UNIQ Entertains

İstanbul'da Yaz boyunca izleyebileceğiniz Açık Hava Sinemaları
İstanbul’da Yaz boyunca izleyebileceğiniz Açık Hava Sinemaları

Uniq İstanbul’da @baskasinena iş birliği ile 12 Haziran’da başlayan film gösterimleri 15 Eylül’e kadar devam edecek. Bilet alarak katılabileceğiniz gösterimler arasında Greta, High Life, Climax, Cold War gibi özel filmler bulunuyor.

IG: @uniqentertains

 

Sait Halim Paşa Yalısı

Boğaz’da bir yalıda film izlemenin keyfi eminiz harika olur. Sait Halim Paşa Yalısı’nda temmuz ayı boyunca kış sezonunun vizyondaki en iyileri izlenebilecek. A Star Is Born, Bohemian Rhapsody, Green Book gibi filmler için Biletix’ten bilet alabilirsiniz.

IG: @saithalimpasayalisi

 

Zorlu PSM

PSM Amfi film gösterimleri kapsamında Eylül sonuna kadar ücretsiz film gösterimleri izleyicileri bekliyor. Süper Kahraman, Yeşilçam,  Romantik ve Fransız filmleri başlığı altında yaz boyu yoğun bir seçki sunacaklar.

IG: @zorlu_psm

 

Sinematek/Sinema Evi

İstanbul'da Yaz boyunca izleyebileceğiniz Açık Hava Sinemaları
İstanbul’da Yaz boyunca izleyebileceğiniz Açık Hava Sinemaları

Kadıköy’ün sevilen girişimi Sinematek, 22-28 Temmuz tarihleri arasında Uluslararası Kadıköy Festivali düzenliyor. Kalamış Parkı’nda gösterilecek 7 ülkeden 7 film ücretsiz olarak izlenebilecek. Türkiye’den Zengin Mutfağı da programda yer alıyor.

IG: @sinemateksinemaevi

 

Sakıp Sabancı Müzesi

SSM’nin Boğaz manzaralı bahçesi bu yaz Müzede Suare adı altında Hollywood tarihinin farklı dönemlerinden bir seçki sunuyor. 16-21 Temmuz tarihleri arasındaki filmlerin bilet bilgilerini müzeden öğrenebilirsiniz.

IG: @sakipsabancimuzesi

 

Swissôtel The Bosphorus

İstanbul'da Yaz boyunca izleyebileceğiniz Açık Hava Sinemaları
İstanbul’da Yaz boyunca izleyebileceğiniz Açık Hava Sinemaları

Şehrin en güzel otellerinden biri olan Swissotel’de 17 Haziran itibariyle açık hava film gösterimleri başladı. Avengers: End Game, Aile Arasında, Captain Marvel gibi gişe rekortmeni filmleri 9 Eylül’e kadar izleyebilirsiniz.

IG: @swissotelthebosphorus

 

Feriye

Yenilenen yüzüyle adeta bir deneyim mekanına dönüşen Feriye, 7 Temmuz’da unutulmaz film Grease ile açık hava sinemasının açılışını yapıyor. Programı kalanını yakında duyuracaklar, takipte kalın deriz.

IG: @feriyeistanbul

 

Akmerkez

Akmerkez Üçgen Teras bu yaz da açık hava film keyfi sunuyor. 3 Temmuz – 7 Ağustos tarihleri arasında Şampiyon, Shape of Water, Dumbo gibi filmleri ücretsiz olarak ve sürpriz ikramlar eşliğinde izleyebilirsiniz.

IG: @akmerkez

 

Moda Deniz Kulübü

Şehrin köklü kulübü bu yaz açık havada film keyfini öncesinde barbekü partileriyle birleştirerek sunuyor. Aylık olarak yayınlanan programdan kulüp üyeleri ve üye misafirleri yararlanabiliyor.

IG: @modadenizkulubu

 

Kundura Sinema

Beykoz Kundura’da 11-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Bir Yaz Gecesi Sineması kapsamında kısa ve uzun metrajlı caz temalı filmler gösterilecek. Ritmi yüksek bu programın biletleri için sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

IG: @kundurasinema

 

Cennet Bahçesi Burgazada

Açık havada sinema deneyimini tam anlamıyla nostaljik bir şekilde yaşamak istiyorsanız Burgaz’lara doğru adres. Her Salı ve Perşembe akşamı gösterilecek filmleri sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

IG: @cennetbahcesiburgazada

Yorumlar