Schweppes Pink Grapefruit ile Şehrin Eğlencesine Karış

Yaz hala devam ediyor ve bizce en güzel zamanları başlıyor. Yoğun sıcaklar artık yerini tatlı bir yaz havasına bıraktı. Bir yandan tatiller devam ettiği için şehir hala sakin…

Yani tam olarak Schweppes’in bizlere çağrısına kulak vermenin ve kendimizi hayatın eğlenceli ritmine bırakmanın tam zamanı. Çağrı ne diyor hatırlayalım mı? Evde oturmaktansa eğlenceye katılan ol!

Bu aralar gün batımını izlerken piknik yapmak dışarıda bizi en çok mutlu eden aktivitelerden biri. Evden çıkıp kendimizi tatlı kalabalıklara bırakmak sanki şehirle olan bağımızı güçlendiriyor, bizi hayatın içinde hissettiriyor. Rotalarımız da belli.

Biraz deniz keyfi yapmak istiyorsak Caddebostan’a doğru uzanıyor ve sahil hattının sakin bir noktasında pikniğimizin hazırlığını yapıyoruz. Favori noktalarımız genellikle Fenerbahçe – Çiftehavuzlar arasında oluyor. Çimlerde otururken bisikletlileri, spor yapanları, keyifle yürüyenleri izleyerek günü batırmak her zaman harika. Bazen de parklara yayılarak piknik keyfinin tadını çıkarmak istiyoruz. O zaman da istikamet Maçka Parkı veya Sanatçılar Parkı oluyor.

Piknik sepetimizi hazırlamaya başlayalım mı? Başrolde tam bir gün batımı içeceği olan Schweppes Pink Grapefruit var. Greyfurtun tatlı mayhoş aroması ve enerjisi bu içeceğin lezzetini katlıyor.

Servis etmek için dilimlenmiş greyfurt, lime, taze nane ve bol buz ekliyoruz sepetimize. Yanına da hafif atıştırmalıklar… Bizce kraker, rengarenk sebze cipsleri ve meyvelerden oluşan bir seçki gün batımı için ideal.

Kokteyl bardaklarımızı da eklediysek evden çıkmaya ve eğlenceye katılmaya hazırız.

Dev bir piknik örtüsü, hoparlörden yayılan chill-out şarkılar, eğlenceli bir grup ve tabii ki Schweppes Pink Grapefruit ile gün batımındaki manzarayı hayal edebildiniz mi? Şimdi evde oturmanın değil dışarı çıkmanın tam zamanı!

Eğlenceye katılmak ve şehrin nabzını tutmak için ihtiyacınız olan motivasyon bu enfes içeceğin şişesinde saklı. Çünkü her bir Schweppes şişesinin ardında BMW iX kazanma ihtimaliniz de var! Şişe kapaklarındaki kodları Daha Daha web sitesine girerek çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgileri öğrenmek için adresi linke tıklayabilirsiniz. Katılım için son gün 31 Ekim 2023 olacak.

Şimdiden iyi eğlenceler ve bol şans!

Yorumlar