Extra Gastronomy by Brothers ile Şehrin Lezzetleri

17 – 18 Haziran’da gerçekleştirilecek Extra Gastronomy by Brothers, food market konsepti ile şehrin lezzetlerine karışmaya davet ediyor…

2018 yılından beri benzersiz gastronomi deneyimlerini buluşturan Extra Gastronomy by Brothers, bu yıl da şehrin lezzetlerini bir araya getiriyor, keyifli etkinliklere ve Yalın konserine ev sahipliği yapıyor.

17 – 18 Haziran hafta sonunda gerçekleştirilecek Extra Gastronomy by Brothers, ilk gününde Yalın konseriyle müziği de gastronomiyle buluşturuyor.

Sohbetlerin, atölyelerin ve tadımların da olacağı Extra Gastronomy by Brothers, yazın ilk günlerinde, ağaçların arasında lezzet odaklı bir hafta sonu vaat ediyor.

Swissotel Bosphorus Chalet Garden’da gastronomi dünyasının İstanbul’daki en iyi temsilcilerini buluşturacak olan Extra Gastronomy by Brothers, bu hafta sonuna özel menüler ve eşlikçi lezzetler sunacak. Şehrin kalbindeki bu lezzet deneyiminin yanı sıra canlı performansda Sena Şener de bu hafta sonuna eşlik edecek.

Şehrin gastronomi kültürüne dair bir sohbetler, elektronik müzik gruplarından setler ve ayrıca düzenlenecek atölyeler ile dop dolu bir hafta sonu sizleri bekliyor.

 

Program ayrıntılarını incelemek isterseniz;

17 Haziran, Cumartesi

  • 14:00 – 14:45 Merin Sever ile Söyleşi @Brothers Celebration Stage
  • 15:30 – 16:15 Selin @Brothers Celebration Stage
  • 17:30 – 18:15 Burak Kan (gurukafa) ile Söyleşi @Brothers Celebration Stage
  • 21:00 – 22:30 Yalın Performans @Sultan Bahçe

Moderatör: Burkay Adalığ

18 Haziran, Pazar

  • 14:00 – 14:45 Pınar Taşdemir ile Söyleşi @Brothers Celebration Stage
  • 15:30 – 16:30 Sound of Ladies Performans @Brothers Celebration Stage
  • 17:30 – 18:15 Levon Bağış ile Sohbet @Brothers Celebration Stage
  • 21:00 – 22:30 Sena Şener Performans @Sultan Bahçe

Moderatör: Burkay Adalığ

 

Gastronomi dünyasından isimlerin katılacağı sohbetler, atölyeler ve tadımlar ile Extra Gastronomy by Brothers şehri keyifli bir hafta sonu ile buluşturacak.

Extra Gastronomy by Brothers için biletler Biletix ve Mobilet‘te, ayrıntılı bilgi ise Brothers1801 sosyal medya hesaplarında yer alıyor.

Yalın konseri için acele edin biletler her an bitebilir! Katılacak herkese keyifli bir hafta sonu dileriz!

Yorumlar