Yılbaşı Gecesi Destinasyon Önerileri

Senenin son günü saatler 12’yi gösterdiğinde nerede olmak istersiniz ? Sizin için yılbaşı ruhunun hakkını veren, gecenizi unutulmaz kılacak lokasyonları listeledik. Üstelik #denemenlazım ‘larıyla…

 

Sidney , Avustralya

İlk destinasyon tabi ki yılbaşına ilk girecek olan Sidney… Görkemli havai fişek gösterisiyle tüm dünyada nam salmış bu özel şehirde yeni yılın gelişini kutlamak için en güzel yerlerin başında Harbour Köprüsü ve meşhur Opera Evi geliyor.

Ayrıca yılbaşının ertesi günü dünyada en çok paylaşılan havuz fotoğrafını senin de çekmen, Bondi Iceberg Club’da en güzel kareleri yakalamayı #denemenlazım

 

Reykjavik , İzlanda

Resmi olarak ülkenin herhangi bir yılbaşı organizasyonu olmasa da Reykjavik son yıllarda özel partileri sayesinde adından söz ettirmeye başladı. Reykjavik’te yılbaşını özel kılan eşsiz doğası ve nasıl parti yapılacağını bilen insanları!

2017’nin ilk gününde Blue Lagoon’da keyif yapmayı #denemenlazım.

 

Paris, Fransa

Avrupa’da akla ilk gelen lokasyonlardan biri olan Paris, yılbaşında da romantizmden geri kalmak istemeyenler için en iyi tercih diyebiliriz. Nehir üzerinde botlarda yapılan özel kutlamalara katılmanızı öneririz.

Paris’e özel geleneksel yılbaşı menüsü ördek göğsü ve deniz tarağını  #denemenlazım

 

Hong Kong, China

Dev gökdelenler arasında Times Square’i aratmayan kalabalık, ihtişamlı ışık şovları ve gecenin finalinde gökyüzünde dans eden ejderha yılbaşını unutulmaz kılmak için yeterli. Etkinliklerin merkezi Victoria Harbour gece boyunca sokak ve teras partilerine ev sahipliği yapıyor.

Üstelik bu kadar yol gitmişken Tian Tan Buddha (Big Buddha)’yı bizzat görmeden dönmemen ve 2017’den dilediklerini evrene göndermeyi #denemenlazım.

 

Cartagena, Colombia

Yılbaşını soğuk bir ülkede geçirmek istemeyenlere harika bir haberimiz var! Bu lokasyonun bir tık öne geçmesi yılbaşı gecesi sonrası sunduğu Karayipler’e karşı yapacağınız deniz, kum ve güneş keyfi.

Rosario Adası’nda bir önceki geceki çılgın partinin yorgunluğunu atmayı, masmavi ve berrak okyanusta scuba diving yapmayı da #denemenlazım.

Yorumlar